Poznáte tuto rozkošnou holčičku?

Poznáte tuto rozkošnou holčičku? Foto: Archiv

Holčičku na fotce v dětství mlátil otec, je dvakrát rozvedená a nemá štěstí v lásce

25. května 2012 15:32

Z děvčátka, které se na vás usmívá z fotky, vyrostla životem zkoušená žena, která nemá štěstí na muže. Zato má nádherný hlas a velký talent. Hraje i zpívá, především písně Edith Piaf nebo Marlene Dietrich. Tušíte, o kom je řeč?

Světlana Nálepková (58) se narodila 2. července 1960 v Praze. Po absolvování hudebně dramatického oboru na konzervatoři začala hrát v Činoherním klubu v Ústí nad Labem a v pražské Ypsilonce. Hostovala také v Hudebním divadle Karlín nebo v divadle Metro a v současné době hraje v několika představeních v Divadle Radka Brzobohatého a spolupracuje s divadelní společností Sophia Art.

Světlana se však neprosadila jen jako herečka, ale také jako zpěvačka. Její doménou jsou písně 20., 30. a 40. let, které jsou obsaženy na čtyřech albech, které prozatím vydala. Ty ráda zazpívá také pro pomoc druhým. Spolu s Yvettou Blanarovičovou, Markem Ztraceným, Jitkou Zelenkovou a dalšími vystoupí například 9. června na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů v jižních Čechách, kde se bude konat benefiční koncert spojený s Dětským dnem s názvem „Kdo má rád...“.

Co se týče soukromého života, nebyl vždy jen radostný. Z mládí si v sobě nese velký šrám na duši. Její otec ji surově mlátil, kvůli čemuž má, jak přiznala, dodnes psychické potíže.
Světlana Nálepková byla dvakrát vdaná. Prvním manželem byl Michal Nesvadba, s nímž má dceru Josefínu, druhým pak japanolog Martin Vačkář. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků