Návrhář Osmany Laffita se svým mužem letos slaví 30 let. Super.cz

Jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu: Návrhář Osmany Laffita je se svým mužem už 30 let

Módní návrhář Osmany Laffita (57) má to štěstí, že je součástí jednoho z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Se svým mužem, kterého si bral v roce 2014, letos slaví krásné třicáté výročí vztahu.

„Tento rok to bude fantastické, budu slavit dvacet let kariéry a pátého srpna budeme mít spolu 30 let s manželem. Tady je registrované partnerství, ale my jsme se brali v Belgii, a tak je to oficiální manželství. Plánujeme oslavu pro přátele, kteří s námi byli od začátku až do teď,“ svěřil se Super.cz módní návrhář, kterého jsme potkali na přehlídce, kam dorazil po boku svého muže Guye P. Gheysense.

Maminka Osmanyho Laffity přiletěla z Kuby do Čech. Tají před ní nejděsivější trauma z dětství. V pěti letech ho znásilnili

Vedle soukromé oslavy jejich vztahu plánuje návrhář ve velkém stylu oslavit i své působení ve světě módy. „Pracuji na nové kolekci a na její prezentaci. Je to spousta práce a málo času,“ svěřil se Super.cz Osmany, který navíc jezdí po republice se svou talk show. Do nabitého diáře se mu i tak podařilo vtěsnat několik dní na dovolenou na Kubě. V loňském roce ho v Česku navštívila maminka, letos letí on za ní.

„Většinou se střídáme. Můj plán byl, že pozvu mého staršího bratra, který tady nikdy nebyl. Sestra ano. Ale bohužel je nemocný a nemůže cestovat, tak pojedu na Kubu já a udělám jim radost,“ prozradil nám návrhář na módní show ve Slovanském domě. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků