Zuza i Ondra měli po úspěšném představení dobrou náladu.

Zuza i Ondra měli po úspěšném představení dobrou náladu. Foto: Olga Hrušková

Konečně! Zuzana Norisová představila světu svého přítele

Herečka a zpěvačka Zuzana Norisová zmizela sice před časem z obrazovky, na svou kariéru v Praze ovšem zdaleka nezanevřela.  Naopak. „Neztratila jsem se. Hraju ve Vraždě za oponou v karlínském divadle a také v divadle ABC,“ vypočítala své pražské pracovní aktivity usměvavá herečka, které to ohromně slušelo a vypadala spokojeně. Možná také proto, že je šťastně zamilovaná.

Zuzka dorazila v pátek večer na společenské setkání po představení bratislavského Národního divadla Je úžasná, v němž vedle Kamily Magálové v hlavní roli exceloval její přítel Ondrej Koval. To se hrálo v rámci sedmnáctého ročníku divadelního festivalu Slovenské divadlo v Praze, který se již tradičně konal v Divadle Bez zábradlí.

S fešným přítelem se Zuza dala dohromady před několika lety při natáčení slovenského seriálu Panelák. Sympatický Ondrej na Slovensku patří k uznávaným mladým talentům. „Jsem ráda, že se představení českým divákům líbilo. Přišla jsem s Ondrou a ostatními oslavit jejich úspěch,“ uzavřela povídání Zuzana. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků