Pavlína Pořízková opět prožívá krásný partnerský vztah.

Pavlína Pořízková opět prožívá krásný partnerský vztah. Foto: archiv Pavlíny Pořízkové

Pořízková našla novou lásku po období intenzivního randění: Za poslední tři roky jsem měla asi čtyřicet schůzek, říká

Topmodelka Pavlína Pořízková (58) se nedávno pochlubila svým fanouškům na sociálních sítích, že opět prožívá krásný a plnohodnotný vztah. A to s úspěšným americkým spisovatelem a televizním producentem Jeffem Greensteinem, jenž se podepsal pod seriály jako jsou Přátelé nebo Zoufalé manželky.

„Tři měsíce smíchu, polibků, škádlení, lásky a ryzí praštěnosti, oslavované tím nejztřeštěnějším způsobem v nejromantičtějším městě na světě,“ vyznala se modelka ke snímku z Paříže.

Tentokrát na sociálních sítích také prozradila, jak se jí podařilo partnerské štěstí najít. Svými slovy také potvrdila, že najít takového partnera není v jejím věku úplně snadné.

Zamilovaná Pořízková se pochlubila novým přítelem: Už tři měsíce randí s americkou televizní hvězdou

"Jak jsem se stala šťastnou? Vše je v číslech! Moje svobodné kamarádky mi to řekly chvíli před tím, než jsem se v tom randění začala máchat. Řekly: Stačí, když budeš chodit na rande a neinvestuješ toho příliš do toho prvního. A choď na tolik schůzek, na kolik máš čas,“ svěřila se topmodelka, která se touto radou začala řídit.

„Přesně tohle jsem udělala. Za poslední tři roky jsem měla asi čtyřicet schůzek. A ukazuje se, že je to opravdu v číslech. V době, kdy jste ve věku, kdy zrajete, tak seznamovací rybníček většinou tvoří rozvedení nebo ti, kteří jsou trvale nedostupní a pak několik vdov a vdovců. Lidé, kteří nemají vztahové problémy, jsou šťastně ženatí nebo v dlouhodobém vztahu. Takže je tato seznamka ve skutečnosti louže sedmdesáti procent lidí, kteří mají vážné problémy se závazky,“ prozradila Pavlína Pořízková s tím, že ona sama problémy se závazky neměla, spíš vždy narazila na špatnou partii.

Topmodelka Pavlína Pořízková oslavila 58. narozeniny: Jako dárek fanouškům se ukázala nahá

„I když jsem já neměla 'problémy se závazky', tak jsem rozhodně měla problémy se vztahy.
Jedním z nich bylo, že jsem se zakoukala do těch, kteří měli problémy se závazky. A tuto část jsem se musela znovu naučit. Tři roky intenzivní práce na sobě samé a líbání spousty milých žabáků. A tak jsem našla svého prince,“ dodala Pořízková s úsměvem k dalšímu snímku s partnerem. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků