Eva Decastelo měla velké štěstí.

Eva Decastelo měla velké štěstí. Herminapress

Eva Decastelo po děsivé autonehodě jen o vlásek unikla smrti. Pohmožděniny, bolesti a hematom v oblasti jater

Moderátorka Eva Decastelo (44), herečka Lucie Zedníčková (54) a herec Lukáš Langmajer měli minulou sobotu obrovské štěstí, když cestou na divadelní představení v Opavě jen těsně unikli smrti. Na dálnici D1 se připletli k autonehodě, kterou zavinil řidič před nimi, který dostal smyk, když v dešti předjížděl kamion.

Jen díky duchapřítomnosti Lukáše Langmajera, který auto řídil, vyvázli z nehody jen s lehčími zraněními. „Lukáš udělal manévr, který nám zachránil život, bylo to poprvé v životě, kdy jsem o vlásek unikla smrti, stačilo málo a sešrotoval by nás kamion,“ řekla Super.cz Decastelo.

Děsivá autonehoda: Decastelo, Langmajer a Zedníčková vyvázli jen zázrakem, z auta zbyl vrak

„Zvedla se jim kapota, airbagy a hodilo je to směrem na ten kamion. A on se přesto zachoval jako profík, i když toho nemohl moc vidět, a našel skulinu, kterou vyjel. Protlačil se nějak mezi tím kamionem a tím roztočeným autem a možná všem zachránil život,“ citoval Extra.cz zdroj z místa nehody.

Eva Decastelo poprvé ve společnosti s fotografem Třeštíkem. Na Českém lvu vypadala božsky

Auto je sice zničené, ale herci jsou naštěstí jen potlučení. „Mám zpevňující pás a jsem pod prášky. Mám pohmožděniny, hematom v oblasti jater, která jsou ale naštěstí v pořádku. Jsem jinak zdravá, jen je to hrozně bolavé,“ dodala pro Super.cz Decastelo.

Oddechl si i Evin přítel Tomáš Třeštík. „Jsou dost potlučení, auto na odpis, ale jinak naštěstí v pořádku. Dávejte na sebe pozor, život je fakt křehkej, díky Lukáši,“ vzkázal Třeštík přes Instagram. 

Gabriela Wolfová , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků