Dolly Parton v roce 1983 a 2023

Dolly Parton v roce 1983 a 2023 Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Hvězda country Dolly Parton (77): Před čtyřiceti lety bojovala s váhou, dnes je jako proutek. Jak se jí to podařilo?

Americká ikona hudebního žánru country Dolly Parton (77), která se aktuálně chystá na spolupráci s Eltonem Johnem, se v úterý objevila na tiskové konferenci v texaském městě Frisco, kde momentálně provozuje svůj pop-up obchod nazvaný Dolly! All Access.

Parton tak pohovořila nejen o svém obchodě, v němž její fanoušci naleznou nejrůznější vzpomínkové předměty, hudební nosiče, mnoho fotografií, trička se zpěvaččinou podobiznou, ale i spoustu jejích šatů, které vynesla na nejrůznější akce, koncerty nebo slavnostní udílení cen.

Chtěla na obálku Playboye a takhle to dopadlo: Dolly Parton (75) popřála manželovi k narozeninám v sexy oblečku králíčka

Jako vždy dokonale upravená zpěvačka se představila v černém saku a úzkých capri kalhotách. Model tak zdůraznil její velice štíhlou siluetu, kterou si prý udržuje především pomocí bezsacharidové diety. Na cvičení v posilovně totiž Dolly rozhodně neužije. Loni se nechala slyšet pro Wall Street Journal, že nesnáší chození do posilovny a zároveň přidala i pikantní dvojsmysl, když řekla, že si dává záležet na tom, s kým se potí.

Cvičení se však prý věnuje doma, a to spíš pro radost. Jídelníček založený na nízkém příjmu sacharidů jí prý vyhovuje a už netrpí jo-jo efektem jako dřív, kdy střídala různé diety, mezitím flámovala a váha skákala nahoru a dolů. Jejím nejoblíbenějším pokrmem je přitom zeleninový salát s vejci. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků