Operní zpěvačka Lenka Graf plánuje návrat z Floridy do Česka. Super.cz

Operní diva plánuje návrat z Floridy domů: Po duetu s Kolářem zářila ve zlaté róbě na koncertě Machálkové

Už patnáct let žije s manželem a dvěma dětmi na Floridě, teď ale pomalu plánuje návrat domů, do Česka. Operní zpěvačka Lenka Graf tady tedy logicky chce být vidět. Po duetu s Petrem Kolářem (55), který představila na Fotbalistovi roku, byla o víkendu také hostem velkého jubilejního koncertu Leony Machálkové (56).

"Postupně přemýšlíme o velkém rodinném přesunu, jen čekáme, až děti během dvou příštích let dostudují, a pak bychom se rádi přesunuli víc do Evropy, do Česka. Tady jsem přece jen doma a jsem ráda, že tady mohu být častěji," vysvětlila Lenka, která vzala poslední koncert v Lucerně před rekonstrukcí vážně, ostatně byla to její první Lucerna v životě, a podle toho také řešila svůj outfit. Zářila ve zlatých taftových šatech značky Poner.

Kdo je kráska, která oslnila na Fotbalistovi roku vedle Petra Koláře? Půvabná zpěvačka pochází ze světa opery

"Všechno jsem musela zvládnout za den a půl, protože jsem dřív nemohla přiletět z Floridy. Nic jsem nestíhala, naštěstí mě má Jakub Poner v oku, látku jsme schvalovali přes oceán ve středu, dnes je sobota a róbu mi šili v noci ze čtvrtka na pátek. Naštěstí se nemuselo nic upravovat. Nezvládla jsem ani kadeřníka," přiznala.

A co čeká Lenku dál? "Jaroslav Svěcený mě pozval na klášterecké Hudební prameny, které budou v červenci, v červnu bych měla už podruhé zpívat hymnu ve Španělském sále na Pražském Hradě, u příležitosti předávání Czech TOP 100. Připravuji už i vánoční program a také pracuji na svém albu," vypočítala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků