Gabriela Lašková se vrátila na módní molo. Super.cz

Od moderování zpráv zpět na módním mole: Takhle to Gábině Laškové slušelo jako modelce

Někdo už možná zapomněl, že se v roce 2013 Gabriela Lašková (33) stala první krátkovlasou vítězkou soutěže krásy Česká Miss. Poté, co skončila v pozici moderátorky zpravodajství na Primě, se vrátila ke kořenům. A zase z ní je modelka.

"Byla jsem trochu nervózní, snažila jsem se spočítat, kdy jsem naposledy šla módní přehlídku, a bylo to ještě před narozením mých dvou synů, takže pět let určitě. Ale cítila jsem se krásně a bylo to úžasné," svěřila své pocity Gábina, která s přijetím nabídky na návrat na molo od návrhářky Tatiany Kovaříkové dlouho neváhala.

Exmoderátorka Gabriela Lašková nazpívala poděkování pro své fanoušky a dojala je k slzám

"Dalším nabídkám se bránit nebudu, ale uvidíme, co přinese čas. Určitě bych to nenazvala modelingovým návratem," míní Gábina, která se teď věnuje příležitostnému moderování a řeší, co bude dělat dál.

"Chci si dát čas a promyslet si, co vlastně chci dělat. Ve svých třiceti to možná ještě nevím," krčila rameny Gábina, která vystudovala na Vysoké škole finanční a správní obor marketingová komunikace, takže dveře má otevřené do mnoha profesí. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků