Veronika Chmelířová na přehlídce Tatiany Kovaříkové ukázala víc, než chtěla. Super.cz

Podprsenku jí návrhářka zakázala a takhle to dopadlo: Tenká látka dopřála pohled na přírodní poprsí bývalé Miss

Jednou z hvězd velké módní přehlídky Tatiany Kovaříkové pro jaro a léto byla modelka Veronika Chmelířová (36). II. vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007 patří mezi návrhářčiny stálice a ta se ji nebojí obléknout ani do nejodvážnějších kousků. A to se opět stalo.

"Asi jsem podcenila fitting, tam jsem vlastně tyhle šaty ani neviděla. Byly mi přiřazeny až na štendru. Oblékla jsem je až před vstupem na molo a řekla jsem Táně, jestli je to s podprsenkou v pořádku. Ale ona mi řekla, ať ji sundám. Já jsem to neřešila, až když jsem si stoupla před zrcadlo, jsem zjistila, že realita je trošku jiná," popsala Super.cz Veronika.

OBRAZEM: Kočky ze stáje Miloše Zapletala stále stojí za hřích: Bývalé Miss předvedly dekolty, sexy nožky a jedna i kalhotky

"Přiznám se, že jsem s tím měla dlouhé roky problém a vybírala si modely podle toho, co bude a nebude vidět. Ale po té třicítce to přestalo být tím nejdůležitějším bodem k řešení, takže jsem to asi zanedbala. Stane se," dodala.

"Spoléhala jsem i na rychlost kroku a říkala jsem si, že když půjdu rychle, tak se to ztratí v davu. Ale asi se mi to nepodařilo, tak se těším na fotky a na video," krčila rameny Veronika a na její přírodní ňadra se můžete na našem videu a ve fotogalerii podívat také vy. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků