Nela Slováková

Nela Slováková Herminapress

Nela Slováková zase boduje. Před odletem do zahraničí se ukázala v overalu, který odhalil skoro celé její vnady

Nela Slováková (33) ví, jak zaujmout. Těsně před odletem do zahraničí své fanoušky nažhavila fotkou v overalu, který v horní části nechává jen málo prostoru pro představivost.

Největší úspěch mívají Neliny fotky z plážových destinací, kde podnikatelka ukazuje své vypracované tělo v plavkách nebo dokonce i bez. Jak je ale vidět, i doma může být hodně sexy. Právě před jedním odletem za hranice se vyfotila doma v zrcadle a na sebe si oblékla overal, který sama prodává. Přiléhavý kousek se v oblasti poprsí tak napnul, že Nela fanouškům odhalila i velkou část svých vnad.

Menší se už nevyrábí? Nela Slováková to schytala za příliš vyzývavé plavky

Otázkou je, kolik lidí kromě samotné Nely si takový kousek bude moci obléknout. Sama podnikatelka si totiž velmi hlídá svůj jídelníček a také na své postavě dře, takže je pak zcela bezchybná. Navíc se pyšní i vnadami, které se v takovém modelu vyjímají. Svým sledujícím fotkou v sexy úboru každopádně radost udělala a ti se mohou jen těšit na to, odkud Nela, které se zpozdil let, bude přidávat fotky tentokrát a co všechno ukáže. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků