Karolína se svěřila Johance, jak ji zklamal Pepa. TV Nova

Karolína Krézlová v Survivoru drsně zaútočila na Pepu Kůrku. Smrt dědečka prý využíval ve hře

Vypadalo to, že Josef Kůrka a Karolína Krézlová (36) jsou nerozlučnou dvojicí, která si bude neustále krýt záda. Pepa několikrát zachránil Karolínu před duelem, ona na oplátku přemlouvala ostatní dívky, aby se nezbavovaly Pepy.

Když si ale mohl Pepa Kůrka vybrat jednoho člena Survivoru, který si s ním užije odměnu - luxusní jídlo, vybral si Andreu Bezděkovou. A to mu Krézlová odpustit nedokázala.

V Survivoru se dozvěděl, že čeká kluka, teď přišla zdrcující zpráva z domova! Muži roku zemřel nejbližší člen rodiny

"Cítím se trochu podražená a zklamaná. Jsem z toho extrémně smutná a je mi z toho do pláče," svěřila se Karolína.

"Je to poměrně bolestivý, že člověk, se kterým to tady táhnete tak dlouho, tak vás hodí přes palubu. Já tady s ním držím od začátku a od té doby, co vybral Andy úplně ze stupidního důvodu, tak se mi ani jednou nepřišel podívat do očí, ani jednou si se mnou nepromluvil. Úplně otočil,“ řekla Karolína a vzápětí se dotkla nejctilivějšího místa Pepy Kůrky.

Módní krasojízda na premiéře Ivety: Místo sexy šatů se na červeném koberci objevila teplákovka a maxi modely

Muž roku se totiž na pustém ostrově během telefonátu s babičkou dozvěděl, že mu zemřel dědeček. Prarodiče Pepu vychovávali, má k nim velmi blízko. Karolína se ale do Pepy pořádně obula.

"Je to sice strašný, co se mu stalo, že mu takhle umřel někdo blízký, ale nedá se na to hrát furt," překvapila svými myšlenkami, když naznačila, že smrt dědečka využívá k tomu, aby v soutěži postupoval dál. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků