Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski Profimedia.cz

Emily Ratajkowski podlehla vášni s ex své kamarádky: Polibek řešily miliony lidí, modelka to schytala

Jejich polibek se stal virální... řeč je o Emily Ratajkowski (32) a Harrym Stylesovi (29), které přepadla vášeň na ulici v Japonsku a oni nedbali zapnutých kamer na mobilních telefonech kolemjdoucích. Stalo se tak půl roku po rozchodu Stylese a herečky Olivie Wilde, kamarádky Ratajkowski.

O snímcích, které ji a Harryho zachytily, modelka nyní promluvila. A svěřila se, že nepočítala s tím, že ji někteří obviní, že porušila ženský kodex o nerandění s bývalými svých kamarádek. „Nečekala jsem, že se to stane, ale myslím, a teď mluvím obecně, že existuje důvod, že si konkrétní celebrity žijící v LA, najímají ochranku a nechodí do restaurací,“ řekla španělskému Vogue.

V rozhovoru také uvedla, že se cítí špatně kvůli Olivii, ale také kvůli tomu, že se na ni kvůli polibku snesly hejty, kdy ji lidé označovali za ště*ku.

Emily Ratajkowski je na nových fotkách úplně nahá a lidé se diví, že jí nezablokovali účet

Zkušenost, kdy se snímky rozletěly doslova do celého světa, označila za „velmi bizarní“. „Jsem jen člověk, který šel z tříletého vztahu do čtyřletého,“ připomněla vztah s Jeffem Magidem a následné manželství se Sebastianem Bear-McClardem. Žádost o rozvod podala v září.

Modelka také připustila, že se Stylesem randí, on se zatím k situaci nijak nevyjádřil. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků