Jitka Boho prozradila, jak se udržuje ve formě.

Jitka Boho prozradila, jak se udržuje ve formě. Michaela Feuereislová

Jitka Boho je 6 měsíců po porodu ve formě: Dvojnásobná maminka ukázala ploché bříško v plavkách

Je to už šest měsíců, co se stala Jitka Boho (31) dvojnásobnou maminkou. Po dceři Rosálii se jí narodil syn Tadeáš, kterého přivítala na svět s podnikatelem Tomášem Hřebíkem.

Jitka je tak maminka na plný plyn a brzy se i s půlročním synkem vydá poprvé k moři. O čemž informovala své sledující na instagramovém účtu tematickým snímkem v plavkách, který ukazuje, jak skvělou figuru si modelka a zpěvačka udržuje.

„Teď teda zrovna nejsem v plavkách, mířím s Tedíkem na pasové, ale i tak přeji hezký start do nového týdne. Včera jsem si už “předuklidila” a dosázela muškáty, vytřídila zas nějaké oblečení po Rosi a dneska budu pokračovat. No a teď k té fotce. Můj teprve druhý modrý kousek. Když už za chvíli letíme k tomu moři. Přitom ta modrá je vlastně docela dobrá,“ napsala Jitka se slovy, že si užila příjemný čas s rodinou.

Jitka Boho je pět měsíců po narození syna ve formě: Modelka předvedla figuru jen v plavkách

U snímku se rázem objevilo spousty lichotek, že vypadá pár měsíců po porodu opravdu skvěle. Jaký je její recept?

„Já moc ráda cvičím, cvičím i než jdu spát, jsem v tom trochu blázen. A vliv na to má i nedostatek spánku, vstávám k malému každé dvě hodiny, dnes jsem na nohou už od půl páté. Ale ani to mě neodradí od toho si zacvičit,“ svěřila se Jitka nedávno pro Super.cz. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků