Brooke Shields se v dokumentu rozpovídala i o svém prvním sexuálním zážitku.

Brooke Shields se v dokumentu rozpovídala i o svém prvním sexuálním zážitku. Profimedia.cz

Utekla jsem nahá z pokoje, přiznala Brooke Shields z Modré laguny, jak přišla o panenství. Bylo to ve 22 letech se Supermanem!

Herečka Brooke Shields (58) ve dvoudílném dokumentu nazvaném Pretty Baby prozradila už mnohé detaily ze svého života a nezdráhala se promluvit ani o velice intimních a nepříjemných zkušenostech. Došlo přitom i na vzpomínku na její ‚poprvé‘. Brooke bylo tehdy dvaadvacet a tím, kdo herečku zasvětil do dospělosti, nebyl nikdo jiný než seriálový představitel Supermana Dean Cain, s nímž tehdy chodila.

S o necelý rok mladším Deanem se Brooke seznámila během společných studií na univerzitě v Princetonu, a přestože podle jejích slov měli krásný vztah, první milování nevyšlo zrovna podle jejích představ. Tedy hlavně to, jak na něj sama herečka následně zareagovala.

Znásilnění bez trestu. Slavná herečka Brooke Shields v dokumentu odhaluje, že byla sexuálně napadena

„Když konečně došlo na sex a bylo po něm, vyběhla jsem z pokoje a nahá utíkala po chodbě. Jenom jsem běžela. Ani jsem nevěděla kam. Rozeběhl se za mnou s peřinou, chytil mě a zeptal se, kam jdu, a já jsem řekla, že nejdu nikam, že ho neopouštím a jen jsem plakala,“ zavzpomínala s tím, že to Dean okamžitě pochopil.

Sama byla prý zmatena svou reakcí na sex a dodala, že lituje toho, jak se zachovala. Zároveň ale dodala, že jejímu partnerovi sexuální stránka vztahu vyhovovala více než jí. Pro ni byla důležitější láska a oddanost jeden druhému.

V deseti ji nechala pózovat nahou, v jedenácti hrát prostitutku. Brooke Shields viní matku alkoholičku z pornografie

Cain se později proslavil rolí Supermana ve stejnojmenném seriálu, kde jeho vyvolenou Lois Lane ztvárnila Teri Hatcher. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků