Aneta Vignerová poprvé po svatbě ve společnosti Super.cz

Aneta Vignerová poprvé po svatbě s Petrem Kolečkem ve společnosti: Takhle ji na oficiální akci zaskočila přítomnost médií

Zatímco v pátek po poledni Denisa Nesvačilová (31) prezentovala novou divadelní hru A je to venku!, v níž účinkuje, jen o pár hodin později vyrazila mezi média i čerstvá novomanželka Aneta Vignerová (35). A také díky kultuře. Byla totiž pozvána na pražskou premiéra multimediálního představení Vivaldiano.

Manžel a poslední strana tohoto trojúhelníku Petr Kolečko (39) ji nedoprovázel. A Aneta byla dost překvapená přítomností médií. Netušila prý, že se jedná o mediální akci, jíž premiéra díla Michala Dvořáka byla. Žádosti o rozhovor odmítla. "Někdy jindy, dneska opravdu ne," vymluvila se Super.cz ve frontě na šatnu jindy sdílná Aneta, která přitom už ke svatbě vydala oficiální prohlášení na sociálních sítích.

Kolečko? Jedině šunky! První rozhovor s Denisou Nesvačilovou po tajné svatbě scenáristy s Vignerovou. Jak se cítí?

Aby vyhověla pořadatelům, kteří ji pozvali, alespoň později zapózovala fotografům a zmizela v útrobách sálu divadla Hybernia. Mohli jsme se aspoň na vlastní oči ubezpečit, že snubní prsten, který jí manžel navlékl 14. března, na levém prsteníčku opravdu nosí. Jak to Anetě slušelo a jak reagovala na přítomnost fotoaparátů a kamer, se podívejte v našem videu a fotogalerii, kde najdete i další premiérové hosty. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků