Mezi hvězdami rapu French Montanou a Rubi Rose to zajiskřilo a tvoří nový pár.

Mezi hvězdami rapu French Montanou a Rubi Rose to zajiskřilo a tvoří nový pár. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

French Montana to dal dohromady s raperkou, která je pořádná koketa. Když koncertuje, moc toho na sobě nemá!

Osmatřicetiletý rapper Karim Kharbouch, jehož každý zná pod uměleckým jménem French Montana (38), má po svém boku novou krásku. Po řadě slavných dam, které už prošly jeho náručí, se do jeho sítí lapila rapperka Rubi Rose, s níž jej načapali fotografové během romantického nočního rande v Beverly Hills.

Nový hvězdný pár hip-hopu vzájemnou náklonnost neskrýval a rapper Rubi před fotografy objal okolo ramen a pyšně si ji vedl vedle sebe. Oproti svým koncertním oblečkům byla ovšem umělkyně v bílé teplákové soupravě pořádně ‚nabalená‘. Ve fotogalerii se můžete podívat, v čem běžně vystupuje, nebo v jakých outfitech se vítá s fanoušky. Přestože se přesně neví, kdy si spolu tahle dvojka začala, podle zdroje serveru TMZ už mají za sebou i počáteční poznávací období.

To je život! „Zlej kluk“, kterého v roce 2003 střelili do hlavy, si užíval u moře se svou obdařenou partičkou

Urostlý americko-marocký hudebník má za sebou pěkný seznam vztahů i krátkých románků. Mezi jeho ex patří mimo jiné Khloé Kardashian, Amber Rose, Iggy Azalea, Candice Brooks či Doja Cat.

Pětadvacetiletá Rubi je na tom obdobně, a jak je vidět z jejího výčtu, pro rappery má slabost. Nevyšlo jí to už třeba s Travisem Scottem, 21 Savagem, Lil Trayem, Takeoffem a dalšími. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků