Sandra společenské akce nevyhledává, o to větším překvapením byla její účast na předoscarové party v Hollywoodu, kde se setkala například s Demi Moore.

Sandra společenské akce nevyhledává, o to větším překvapením byla její účast na předoscarové party v Hollywoodu, kde se setkala například s Demi Moore. Profimedia.cz

Sandra Bullock po roce na akci: Legendární Slečna Drsňák vypadá i se šedesátkou na krku famózně

Sandra Bullock (58) rozhodně nepatří mezi hollywoodské vymetače večírků ani společenských událostí, a tak bylo milým překvapením vidět ji na párty spojené s Oscary, pořádané o víkendu v hotelu Sunset Tower v Hollywoodu.

Na akci se hvězda série Slečna Drsňák, Nebezpečná rychlost či Gravitace, která příští rok oslaví neuvěřitelných šest křížků, setkala mimo jiné s kolegy Demi Moore (60) a Brendanem Fraserem (54), jenž si o den později odnesl Oscara za nejlepší mužský herecký výkon ve snímku Velryba.

Takhle si seznámení nejspíš nepředstavovali: Sandra Bullock a Channing Tatum se poznali díky dcerám, které si šly po krku

Bylo to přitom poprvé po bezmála roce, co se Sandra opět objevila ve společnosti. Loni touto dobou propagovala s kolegy Channingem Tatumem, Danielem Radcliffem a Bradem Pittem komedii Ztracené město. S Pittem si přitom zahrála i v dalším loňském trháku Bullet Train.

Bullock zkrátka dává přednost rodinnému životu. Stará se o své dvě děti, třináctiletého Louise a o dva roky mladší Lailu, a doma na ni navíc čeká její přítel Bryan Randall. S fešným fotografem držitelka Oscara za snímek Zrození šampióna randí už od roku 2015. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků