Aňa Geislerová s manželem Zdeňkem Janáčkem.

Aňa Geislerová s manželem Zdeňkem Janáčkem. Michaela Feuereislová

Aňa Geislerová opouští rodinu a utíká za svým milencem. Je to známý multimilionář

Tak tohle jsme opravdu nečekali! Sympatická herečka Aňa Geislerová (45)  je po Tatianě Vilhelmové   (42)další hvězdou, která se vydala za hlasem svého srdce a našla si milence. Temperamentní zrzce padl do oka sympatický podnikatel Martin Shenar (48), který v Čechách vydává hned několik společenských časopisů a podniká také v realitách. Velké peníze také vydělal na prodeji obří sluneční elektrárny.

A mají toho společného více, než se zdá. Zámožný čtyřicátník má za sebou údajně také jeden nepodařený vztah a také vychovává dítě. Herečka s ním byla přistižena deníkem Aha! poprvé minulý měsíc při odchodu z narozenin Jiřího Bartošky.

Podle deníku Aha! s ním oblíbená filmová hrdinka tráví všechen volný čas a zejména společné noci. Ve dne je ovšem vzornou matkou svých ratolestí Bruna Fidelia (8) a Stelly (4), které má se svým stále ještě manželem Zdeňkem Janáčkem a které každé ráno vozí do školy a do školky. Před dětmi se oba rodiče ale zjevně snaží zachovat obrázek dokonalé rodiny. Například v pátek přijela herečka domů, naložila děti a manžela a odvezla je na chalupu, kde společně strávili víkend.

Samotná herečka se nechce k celé kauze příliš vyjadřovat. „Já osobně necítím potřebu cokoliv komentovat,“ řekla Deníku Aha! rázně Geislerová. O něco sdílnější byla ovšem její tisková mluvčí Pavlína Fechterová: „Manželé k této věci nebudou vydávat žádné oficiální stanovisko. Mohu jen říct, že touto zprávou není opravdu nikdo ze zúčastněných zaskočen.“ Jak se celá kauza vyvine a zda bude Aňa následovat svou kamarádku Táňu Vilhelmovou, která kvůli Vojtovi Dykovi před rokem opustila manžela, to je teprve ve hvězdách. 

Super.cz


Časová osa článků