Adela Vinczeová

Adela Vinczeová Michaela Feuereislová

Hračka v zubech a přes rameno plenka: Manžel Adely Vinczeové promluvil o rodičovství

Už pár měsíců si slovenská moderátorka Adela Vinczeová (42) s manželem Viktorem užívají zcela jiné role než ty před kamerou. Moderátorská dvojice se dočkala prvního dítěte. Podařilo se jim adoptovat miminko a mají za sebou první šťastné měsíce jako rodina.

O tom, jak svou novou životní roli zvládají, se nyní Viktor Vincze rozpovídal. Oba jsou hvězdami slovenské obdoby StarDance, která se jmenuje Let´s Dance. A zatímco Adela Vinczeová zastává roli porotkyně, Viktor je moderátor, skloubit tak vše dohromady rozhodně není jednoduché. Na velkém představení všech tanečních párů totiž chyběl, věnoval se otcovským povinnostem.

Celkem záhul a velká psychická šupa: Adela Vinczeová sdílela detaily adopce miminka

„Když se porotkyně vrátí pěkně nalíčená z tiskovky Let´s Dance, na které moderátor nebyl, neboť organizoval závody ve čtyřnožkování, stavěl bunkry, utíral, co vyšlo shora, zdola, nabídl nohu jako tréninkový nástroj ke šplhání, přesvědčoval, že nejen sladké jídlo je chutné jídlo, poskytl náruč na spánek a objetí v těžké chvíli, aby si to za chvíli celé zopakoval,“ svěřil se Viktor.

Moderátor se v posledních měsících na internetu stáhl do pozadí. Nyní poprvé, od té doby, kdy se stal otcem, nechal nahlédnout do nového života s děťátkem. Na fotce k příspěvku má v zubech hračku, přes rameno zase přehozenou plenku. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků