Nejodvážnější modely Českého lva

Nejodvážnější modely Českého lva Michaela Feuereislová

Nejodvážnější modely Českého lva: Bradavka a klín Kameníkové, hluboký dekolt Nesvačilové i rafinovaná dcera Kubelkové

Letošní jubilejní 30. Český lev byl nejen oslavou kinematografie, ale také módní přehlídkou, o kterou se postaraly zejména dámy.

Některé se držely usedlejšího stylu, jiné se nebály výstřihů či rozparků. Jak už to tak ale bývá, s odvážnějšími modely to nebývá vždy jednoduché a ani pravidelná kontrola někdy nestačí, aby vše zůstalo na správném místě.

Slavné páry na Českém lvu: Manželé Dykovi, Nesvačilová s Kolečkem i odhalení nového vztahu

Vůbec nejodvážnější model oblékla Anna Kameníková (29). Jejímu outfitu dominovalo průhledné sáčko, pod které si nevzala ani podprsenku. Herečka tak zřejmě musela počítat i s tím, že světu odhalí svůj dekolt včetně bradavek, což se také stalo. K sáčku zvolila dlouhou sukni ze stejného průhledného materiálu a lodičky na vysoké platformě.

Nesvačilové lezly vnady ven a na Kolečka zírala jako na svatý obrázek. Ten po rozchodu s Vignerovou už zase vrká s herečkou

Na mále měla Denisa Nesvačilová (31), jež oblékla saténovou róbu v tělové barvě. V šatech působila jemně, ale zároveň sexy. O to se postaral hluboký výstřih, ve kterém jen tak tak uhlídala své přednosti.

Také model Natálie Jiráskové (18) zahaloval jen to, co bylo potřeba skrýt. V poloprůhledné černé róbě se zelenými detaily a vysokým rozparkem vynikla její štíhlá postava a zejména dlouhé nohy. Ač dcera Ivy Kubelkové zvolila poměrně odvážnou róbu, tak stále působila elegantně, čemuž dopomohla i vyčesaným drdolem a vhodně zvolenými doplňky. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků