Lizzo a její vystoupení v Miláně

Lizzo a její vystoupení v Miláně Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Prostorově výrazná Lizzo se na koncertě natřásala v průhledném body. Na tohle nemáme slov, shodují se fanoušci

Turné Special, s nímž vyrazila do světa jedna z nejvýraznějších hudebnic současnosti Lizzo (34) po vydání stejnojmenného alba, je v plném proudu. Zpěvačka aktuálně absolvuje evropskou část své koncertní šňůry, v jejímž rámci se v úterý představila fanouškům v Berlíně a ve čtvrtek v Miláně. A jak je vidět, kostýmy rozhodně nepodcenila.

Talentovaná držitelka ceny Grammy, která patří mezi nejhlasitější zastánkyně body positivity, tedy pozitivního přístupu k vlastnímu tělu, vystoupila ve čtvrtek v milánské aréně Mediolanum Forum. Lizzo se zřejmě nechala inspirovat svými kolegyněmi Jennifer Lopez, Britney Spears či Beyoncé, které s oblibou na podium nosí podobné kostýmy, které působí, jako by jejich nositelka měla na holém těle jen pár pruhů látky a štrasu, zakrývajících to nejnutnější.

Zpěvačka Lizzo se konečně jednou předvedla zahalená: I tak to ale stálo za to!

Zatímco v Miláně vystoupila v červené variaci, v Berlíně to byl téměř totožný model v neonově žluté. Publikum navíc překvapila svou cover verzí hitu od německé skupiny Rammstein Du Hast.

Zpěvačka předvedla pořádně energickou show, kdy divoce pohazovala svou havraní hřívou, která dostala její fanoušky do varu. O něco méně nadšeně posléze reagovali lidé pod článkem s fotkami na internetu. Většina z nich se shodla, že jaksi nemají slov či že by Lizzo potřebovala vyměnit stylistu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků