Harry s Meghan si v popularitě pořádně pohoršili i v USA.

Harry s Meghan si v popularitě pořádně pohoršili i v USA. Profimedia.cz

Popularita Harryho a Meghan je v USA na bodu mrazu. Oblíbenější je i princ Andrew

Takhle si zřejmě Meghan (41) s Harrym (38) důsledky svých otevřených televizních a knižních zpovědí nepředstavovali. Zatímco v USA se dlouhodobě těšili oblibě, kterou Harry ve Spojeném království úspěšně pohřbíval každým dalším výrokem směrem ke královské rodině už dlouhodobě, podle posledního průzkumu společnosti Redfield & Wilton je už i za velkou louží jejich popularita na historickém minimu.

Od loňského prosince, tedy ještě předtím, než princ vydal své memoáry nazvané Spare (Náhradník), v nichž byl podle mnohých sdílný a útočný až příliš, se Harry propadl o 48 bodů a jeho žena o 40, což jim zajistilo hodnocení -10 a -17 bodů.

Šokující zpověď Češky, která se přátelila s princem Harrym. Pravda o jeho vztahu s Meghan

Manželům nepřidala ani poslední aférka. Vévodu a vévodkyni ze Sussexu si totiž vzali na paškál i v jednom z dílů seriálu South Park, kde je vyobrazili uprostřed svérázné propagace princovy nové knihy, již v seriálu nazvali Waaagh. Meghan prý byla z nepříliš lichotivého zobrazení páru rozhozená, a dokonce padly zvěsti o možnosti žaloby, ale Harry to později prostřednictvím mluvčího odmítl.

Někteří členové královské rodiny mají prý jasno: Ať se na korunovaci Karla III. Harry ani neukazuje, zní z Paláce

V USA je negativně vnímán i princ Andrew, jehož za zneužití zažalovala Virginie Roberts. Andrew spor urovnal mimosoudně. Jeho obliba činí -2 body, což znamená, že 26 procent Američanů uvedlo, že ho má rádo, zatímco 28 procent odpovědělo, že ne. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků