Tahle sestava Rebelů je již minulostí.

Tahle sestava Rebelů je již minulostí. TV Nova

Atmosféra se dala krájet: Survivor opustil další výrazný hráč. O jeho osudu rozhodlo nejen zranění

Následující text obsahuje spoilery. Vznikl na základě posledního dílu, který byl odvysílaný na platformě Voyo.

Vyřazování hráčů padlo tentokrát na kmen Rebelů. Zdaleka nešlo o dramatickou podívanou, jako tomu bylo minule s Hrdiny, přesto byla ve vzduchu napjatá atmosféra, která se dala krájet.

Kmen rozhodl, že by chtěl domů poslat studentku Báru, která se v duelu utkala s Lídou, o které rozhodl Adam, jenž získal individuální imunitu.

Zákulisí Survivoru očima Novotného: Bára zašla za hranu snesitelnosti, ufňukaná Karolína byla na odstřel

„Neříká se mi to snadno, protože se dle mě jedná o dobrého člověka. Každopádně má stále zraněnou klenbu na noze, proto si myslím, že nás může dost oslabovat v následujících soubojích. Proto volím Lídu,“ vysvětlil Adam svůj krok.

Lída šla do duelu už podruhé. Avšak tentokrát byla hra nad její síly a soutěž pro dobrodružku tělem i duší skončila. Bylo znát, že se její konec dotkl snad všech hráčů, mnozí jí totiž fandili už jen z důvodu, že se do Survivoru přihlásila ve svých pětapadesáti letech, které však svou energií lehce zamaskovala.

„Rozhodně je chyba na mé straně, že jsem nebyla se všemi v kmeni tolik komunikativní, trochu jsem tam cítila i ten věkový rozdíl. Nejvíc mi na ostrově chybělo jídlo, ty dvě lžičky rýže na den byly nedostačující. Trápili jsme se, když jsme si vyprávěli o jídle a nejlepších restauracích,“ řekla Lída před opuštěním Dominikánské republiky se slovy, že se velmi těší na svou dceru. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků