James Argent v roce 2019 a dnes

James Argent v roce 2019 a dnes Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Moderátor Argent zhubnul 82 kilo: Po odstranění kůže už si v ložnici s osmnáctiletou přítelkyní konečně věří

Pětatřicetiletý James Argent, který je ve Velké Británii známou televizní osobností, v roce 2021 podstoupil tubulizaci žaludku, díky níž se mu podařilo shodit neuvěřitelných 82 kilogramů. Trápila jej ale povislá kůže, což se nakonec rozhodl rovněž vyřešit operativně. Výsledek si nemůže vynachválit a říká, že se v ložnici konečně cítí sebevědomě.

Moderátor pořadu Good Morning Britain a bývalý aktér reality série The Only Way Is Essex se v minulosti potýkal nejen s přejídáním, které vedlo k tomu, že se dostal až na váhu 171 kilogramů, ale rovněž měl potíže s alkoholem a drogami. V roce 2014 jej kvůli drogám dokonce z uvedené série vyhodili. Po absolvování odvykací kůry do pořadu zase nastoupil. Nakonec byl její součástí osm let, ale působil i v řadě jiných pořadů a divadelních představení.

Režisér, který zhubnul 80 kilo, zase přibral: Miluju jídlo, jsem z toho v depresi, štká

Loni to dal James dohromady s mladinkou italskou herečkou Stellou Turian, která je o sedmnáct let mladší, než on. Roky prý bojoval se ztrátou sebevědomí kvůli své nadváze a po shození přebytečných kil se situace o moc nezlepšila, jelikož mu zůstala viset kůže především v oblasti břicha. Pořád kvůli tomu například nosil koupací šortky ve velikosti XXXL, měl je vytažené až nad pupík a utažené šňůrkou, aby kůži zamaskoval.

Po plastice břicha ale říká, že se poprvé po letech těší na léto a v ložnici se konečně cítí sebevědomě. Jeho milostný život s osmnáctiletou partnerkou se prý zlepšil, jelikož si konečně zase věří.

Charlotte Štiková zhubla neskutečných 60 kilo. Na večírku si ji pletli s Playmate

„Vždycky se najdou určité partie, které si přejete zlepšit, nebo se vám nelíbí. Co se týče těla, jsem zase sebevědomý. Nechápejte mě špatně, stále se chci zlepšovat a chodit do posilovny a cvičit ještě víc a než bude léto, budu už naprosto sebejistý,“ říká James. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků