Helen Mirren zavítala na filmový festival Berlinale.

Helen Mirren zavítala na filmový festival Berlinale. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Neuvěřitelná Helen Mirren (77): V Berlíně oslňuje dlouhými loknami ve vypasovaných šatech. A dokazuje, že to jde i bez plastik

Na 73. ročník právě probíhajícího filmového festivalu Berlinale se do německé metropole sjela celá řada celebrit a svůj nový film Golda k našim západním sousedům přijela představit i oscarová Helen Mirren (77). Ta ztvárňuje hlavní postavu bývalé izraelské premiérky Goldy Meir, která tuto funkci zastávala v letech 1969 - 1974.

Na pondělní premiéře životopisného snímku izraelského režiséra Guye Nattiva vkročila Mirren na červený koberec v těsné černé saténové róbě s velkým výstřihem, v níž vynikl její útlý pas. Platinově blond vlasy nechala rozpuštěné a jen s černým psaníčkem a minimem šperků okouzlila všechny přítomné.

Šestasedmdesátiletá bohyně: Nikdy se nepovažovala za krásnou, přitom inspiruje miliony lidí

Držitelka Zlatého glóbu, ceny BAFTA i Oscara za ztvárnění Alžběty II. ve filmu Královna z roku 2006, tak opět představuje jednu z nejvlivnějších žen historie. Společně s ní si ve filmu zahráli i Liev Schreiber v roli bývalého amerického ministra zahraničí Henryho Kissingera či Camille Cottin nebo Ed Stoppard. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků