Taťjana Medvecká prozradila, jaké patálie musí řešit jako babička Super.cz

Perné chvíle Taťjany Medvecké. Neuvěříte, jaký problém musí jako babička řešit se svými vnoučaty

Oblíbená herečka Taťjana Medvecká je pyšnou babičkou, která se snaží se svými vnoučaty trávit veškerý volný čas. Má to ale jeden háček, herečka má jinou představu o společné dovolené než jiná generace.

Prodavačka Katka z Modravy promluvila o tom, co ji během natáčení nejvíce zaskočilo: Byla jsem v šoku, přiznala

To je právě problém, ta moje vnoučata nejsou teplomilná jako jejich babička. Ono vysvitne sluníčko a už naříkají, že je horko. Já to mám úplně obráceně, vysvitne sluníčko a já se raduji. Takže my to nezkoordinovali ještě a já se bojím, že budou chtít jezdit k moři v červnu, když ta voda bude mít 15 nebo 17 stupňů, a to ta babička tam nevleze, tak budeme muset vymyslet jiné aktivity,“ smála se Taťjana během rozhovoru pro Super.cz.

My si s herečkou povídali na předpremiéře filmu Děti Nagana, ve kterém hraje. Jak ona sama vzpomíná na chvíli, kdy před pětadvaceti lety naši hokejisté získali v Japonsku zlaté medaile? „Já jsem při tom žehlila, a tak divoce jsem fandila, že jsem si tu žehličku připlácla na vnitřní stranu předloktí a dodnes tam mám jizvu a mám tam Nagano,“ vzpomínala se smíchem herečka.

Herečka Taťjana Medvecká (68) vypadá stále skvěle. Podívejte se, co s ní udělala dovolená v Chorvatsku

Taťjanu Medveckou si také televizní diváci oblíbili v seriálu Modrava jako Katku Nováčkovou z místního konzumu. Režisér Jaroslav Soukup ale v loňském roce řekl, že už nechce žádnou novou sérii natočit. Změnilo se s odstupem času něco na tomto rozhodnutí? To se dozvíte v našem videu nahoře nad článkem. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků