Sara Sandeva oblékla na své poměry velmi odvážný model Super.cz

Sara Sandeva v nejodvážnějším modelu, co kdy oblékla: Odhalila bříško, její top připomínal podprsenku

Partnera Jakuba Prachaře (39) nechala doma. "Je příšerný tanečník a dělal by mi strašnou ostudu. Dobrovolně zůstal doma a já jsem si udělala krásný dámský večer s mojí nejlepší kamarádkou," prohlásila herečka Sara Sandeva (25) na Českém plese.

Kamarádka je zároveň návrhářka Hermine, která pro Saru vytvořila i model na ples. Odvážněji oblečenou jsme herečku ještě neviděli. Odhalila bříško a její top připomínal spíš podprsenku. Díky tomu vynikly její vnady. "Ráda zkouším různé styly šatů. Je to velmi ženské, a tak se v tom i cítím," řekla Super.cz ke svému modelu, v němž vyniklo i lehké opálení. Sara natáčela měsíc film na Filipínách a pak byla na dovolené v Dubaji s přítelem, o čemž nám v našem videu také vyprávěla.

Vztahová výzva pro Prachaře se Sandevou: Krásná herečka opustila Česko kvůli velké roli

Nyní čeká Saru natáčení v Česku. "Budu točit seriál Jedna rodina a zároveň mám před sebou další tři české projekty, tak tady určitě delší dobu budu," ujistila. Protože všechno jsou nové role, mohla si v klidu změnit účes a ostříhat ofinu. Už toho ale maličko lituje. "Chtěla jsem změnu, ale dlouho jsem kvůli roztočeným projektům nemohla. Budu upřímná, je strašně náročné to nějak ráno ukočírovat. Už to zase nechávám dorůst a myslím, že období ofiny mám na delší čas za sebou," smála se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků