Herečka Andrea Růžičková na plese promluvila i o víře v Boha. Super.cz

Hvězda Ordinace a Chlapa po roce ve společnosti: Krásná herečka na plese promluvila i o víře v Boha

Téměř po roce jsme se potkali s herečkou Andreou Růžičkovou (38), dříve Kerestešovou. Mezitím jsme ji mohli vídat pouze v seriálu Chlap, který natočila. S manželem, výtvarníkem a hudebníkem Mikolášem, vyrazila na Česko-Slovenský ples.

"Je to jediný ples, na který chodíme, tedy kromě hasičského bálu u nás na vesnici. Jinak nikam moc nechodíme, protože žijeme rodinným životem. Ne proto, že musíme, ale protože nás to baví. Jsme na sebe s dětmi hodně navázaní. A čím jsme starší, tím méně nás tyhle světské věci zajímají," uvedla Andrea.

Andrea Růžičková utíká s manželem a syny na vesnici. Pražský byt vymění za starý domek se zahradou

Herečka pochází z křesťanské rodiny, pokřtění jsou i její synové, až v dospělosti, poté, co se s manželkou poznal, se nechal pokřtít i její muž. "Ale není pokřtěný kvůli mně, ale kvůli sobě a Bohu, protože to tak chtěl. Byla jsem první, kdo byl proti tomu, protože jsem se bála, že mi to jednou bude vyčítat. Ale myslím, že nelituje, bylo to jeho svobodné rozhodnutí a toho pána Boha poznává doteď," svěřila se Růžičková.

Andrea Růžičková vyvedla celou rodinu: Roztomilé syny vzala poprvé do společnosti

Nejnověji budeme moci Andreu vídat v seriálu Agrometal režiséra Karla Janáka, který bude uvádět kanál Prima Plus. Tam prý ztvárnila roli takové Slovenky, kterou mají lidé zažitou ve stereotypech. "Jsem tam taková pěkná mrška, slovenská kariéristka," prozradila mj. o roli v našem videu. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků