Markéta Pekarová Adamová s manželem Tomášem

Markéta Pekarová Adamová s manželem Tomášem Foto: Česko-Slovenský ples

Tady jí zima nebyla. Místo svetru se Markéta Pekarová Adamová ukázala v šatech s pořádným výstřihem

Předsedkyně poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová doporučila před topnou sezónou, aby doma měli lidé chladněji a raději si oblékli svetr a tím pomohli situaci s nedostatkem energií. Svým výrokem vzbudila vlnu emocí.

Na honosném Česko-Slovenském plese ale naštěstí svetr díky příjemné teplotě nepotřebovala, a tak oblékla modré ramínkové šaty.

Strach o slavnou blogerku! Na Česko-Slovenském plese se sesunula k zemi a omdlela!

Po dlouhé době se krátkovlasá politička ukázala v krásné róbě a nutno podotknout, že jí to velmi slušelo. Modré šaty byly velmi sexy a Markéta se nebála ani velmi hlubokého dekoltu. Model doplnila béžovým psaníčkem, zvolila také výraznější líčení a rudou rtěnku. Na ples dorazila v doprovodu svého manžela Tomáše Pekary.

Takhle nahý model na Česko-Slovenském plese nikdo nečekal! Dcera exministra ukázala v průsvitném modelu celá prsa

"Nemůže být lepšího místa, než jakým je Obecní dům, abychom se setkali na Česko-Slovenském plese, kde se naše národy, přestože už třicet let píší samostatně každý svůj vlastní příběh, znovu setkávají. Věřím, že všichni máme tyto společné kořeny nadále ve svých srdcích,“ řekla v úvodním proslovu Markéta Pekarová Adamová.

„Někdo by mohl Česko-Slovenský ples vnímat jen jako společenskou událost. Já v tom vidím mnohem větší rozměr. Rozměr silného přátelství mezi našimi oběma státy a příležitost oslav 30. výročí vzniku našich samostatných republik," dodala předsedkyně poslanecké sněmovny na plese. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků