Tenhle polibek vypadal pořádně vášnivě! Profimedia.cz

Video: Carrie a Aidan ze Sexu ve městě zase spolu? Tenhle polibek jejich partneři možná nerozdýchají

Na Manhattanu dál probíhá natáčení nové série seriálu A jak to bylo dál... se Sarah Jessicou Parker (57) v hlavní roli. V pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů všech dob (Sexu ve městě) se očividně objeví i jedna velká láska sloupkařky Carrie Bradshaw, a to Aidan...

Aidan Shaw, jehož ztvárňuje John Corbett, byl po 'panu Božském' zřejmě její největší seriálovou slabostí. A ten, kdo právě jejich vztahu fandil, se zřejmě má na co těšit. Podle posledních záběrů z natáčení je jasné, že se v životě Carrie objeví znovu.

Carrie ze Sexu ve městě překvapila. Výjimečně vzala do společnosti děti, které má se známým hercem

Jak jeho postavu scénáristé pojmou, je však zatím zahaleno tajemstvím. Soudě podle vášnivého polibku, který mezi oběma postavami proběhne na schodech před domem, kde Carrie bydlí, to ale bude stát za to.

Pan Božský čelí už přes rok obvinění ze znásilnění pěti žen. Fotografovi na ulici věnoval 'vražedný' pohled

Jak je známo, s panem Božským to skončilo tragicky, zemřel už v první sezoně nového seriálu, což především fanynky tehdy doslova šokovalo. Plamen vášně ale u Carrie s Aidanem možná znovu zažehne.

Zajímavé prý bylo sledovat, jak se k sobě herci chovali i poté, co bylo po scéně. Podle očitých svědků mezi herci zřejmě funguje chemie. Jejich polibek by tomu docela nasvědčoval. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků