Monika Bagárová sdílela zamilovaný snímek. Mladší sestra Natálie si z něj vystřelila.

Monika Bagárová sdílela zamilovaný snímek. Mladší sestra Natálie si z něj vystřelila. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a archiv Natálie Bagárové

Natálie Bagárová baví internet: Takhle si vystřelila ze zamilované fotky své sestry Moniky

Monice Bagárové (28) se aktuálně daří, a to jak v pracovním, tak v osobním životě. Dělá jí radost nejen dcera Ruminka, která roste jako z vody, ale také září jako sluníčko po boku svého partnera, podnikatele Leonarda, se kterým vyrazila na slunnou dovolenou.

„Jediné, co řeknu, je, že jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si zaslouží být milovaný,“ prozradila zpěvačka nedávno pro Super.cz.

Monika Bagárová ukázala skvostné křivky v plavkách: Tohle tělíčko si hýčká její podnikatel

Monika si soukromí střeží, přesto dává svým fanouškům čas od času do osobního života nahlédnout. Tentokrát sdílela snímek z romantické večeře, na kterou se vydala se svým partnerem, který svou smějící se Moniku jednou rukou drží a druhou fotí.

Netrvalo dlouho, co se pod pořízenou fotografií objevily spousty milých vzkazů. Ovšem ty svým smyslem pro humor naprosto přebila Moniky sestra Natálie, která si z páru vystřelila.

Další pohled do soukromí Moniky Bagárové. Takhle zpěvačka září po boku úspěšného podnikatele

Prvně sdílela úsměvný komentář, kterým dala jasně najevo, aby se měl Leonardo s vážností lásky k Monice skutečně na pozoru.

Později na svém profilu sdílela i řadu vtipných koláží, které nejen Moniku velmi pobavily. „Já mám nejlepší ségru,“ vzkázala zpěvačka s úsměvem. Zdá se, že v této rodině rozhodně není prostor pro nudu. V galerii se podívejte, jak byla Moniky sestra kreativní. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků