Finalistky Miss Slovensko s ředitelem soutěže Michaelem Kováčikem

Finalistky Miss Slovensko s ředitelem soutěže Michaelem Kováčikem Profimedia.cz

Miss Slovensko radikálně mění pravidla: Místo ideálu krásy hledá osobnost. Tohle je finálová dvanáctka!

Ačkoli se říká, že v Česku a na Slovensku jsou nejhezčí holky na světě, vnější krása od letošního roku není hlavním kritériem pro úspěch v klání Miss Slovensko. Soutěž totiž přišla s novou ideou a krédem, které zní: Nehledáme ideál krásy, ale osobnost. A přestože je finálová dvanáctka plná nádherných mladých žen, na první pohled se dost věcí změnilo.

Přestože se poslední roky kladl stále větší důraz na charisma dívek, půvabná tvář a dokonalé míry byly nezbytnou podmínkou účasti ve finále. Letos se ale u dívek porota zaměřila především na zajímavý vzhled a jejich aktivity.

Česko-Slovenská Miss a třetí nejkrásnější dívka planety Klára Vavrušková vydělala balík! V dvaceti letech je milionářkou

Podle ředitele soutěže Michaela Kováčika letos do soutěže přišlo rekordních 1175 přihlášek, z nichž devítičlenná porota vybrala do semifinále rovněž rekordních 120 dívek. Finálová dvanáctka, která se poprvé představila v úterý v hotelu v Bratislavě, musela absolvovat čtyři výběrová kola a pohovor se vedl rovněž v angličtině.

Nádherné finalistky Miss rozzářily vyprahlou poušť v Emirátech: Sexy snímky na dunách vznikaly v neutěšených podmínkách

„Tento ročník je pro nás skutečně důležitý a bude zároveň velmi těžký. Jsme připraveni obhájit naše ideje a zaměření soutěže na hledání osobnosti,“ dodal k novému pojetí soutěže Kováčik pro deník Nový čas. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků