David Gránský se do záporné postavy pustil s obrovskou vervou.

David Gránský se do záporné postavy pustil s obrovskou vervou. FTV Prima

Z role ukázkového hajzlíka je nešťastná i jeho babička. David Gránský se vyrovnává s negativními reakcemi

David Gránský (31) byl vždy brán jako herec kladných rolí. O to víc překvapuje diváky v roli ukázkového záporáka Alberta, kterého si střihl v seriálu ZOO. Scenáristé připravili pro Gránského opravdu výživnou linku, kdy se neštítí ničeho včetně vydírání.

„Je to pro mě náročné vzhledem ke kolegům, kterých si vážím, ať je to Veronika Freimanová či ostatní. Mám tendenci se předem nebo po odtočení dané scény omlouvat. S Albertem teď trávím hodně času a chvilku musí odeznít, když jedu domů z ateliéru. Albert má práci v zoo rád, ale občas musí vyšplhat po něčích zádech a morální zásady jdou stranou,“ říká Gránský.

Tomáš Klus svlékl Michaelu Pecháčkovou do kalhotek. V ZOO došlo i na polibek, za který to zpěvák schytá od diváků

Kvůli tomu, jak se Albert v seriálu vybarvuje, je nejvíc nešťastná Davidova babička. „Je z malého města, a když jsem hrál hodného Matyho z Modrého kódu, tak za ní všichni sousedi chodili, jak má šikovného vnuka. Teď chodí a říkají, jak jsem neuvěřitelně zlý,“ popisuje reakce na svou postavu.

Smutné tajemství Davida Gránského. Před dvěma lety s manželkou přišli o miminko

„Občas chodí i nadávky na Alberta. Zatím to vypadá, že lidé rozeznávají, kdo je David a kdo Albert. Tedy alespoň v to věřím!“ usmívá se David. Ten je zlý i na seriálovou Sid v podání Michaely Pecháčkové.

„Musím říct, že David toho hajzlíka hraje ukázkově, až z něj jde strach. Jakmile ale skončí naše nepříjemné scény, David se usměje a jdeme na oběd,“ bere vše s nadhledem mladá herečka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků