Inna Puhajková prožila na Nově víc jak deset let a ještě nekončí.

Inna Puhajková prožila na Nově víc jak deset let a ještě nekončí. Foto: Jan Handrejch, Právo

Inna Puhajková dala výpověď na Nově. Neodstěhuje se do Kostariky?

Loni na podzim to bylo deset let, co Inna Puhajková (37) nastoupila na Novu do sportovní redakce zpravodajství. Od té doby pracovala na sportovních reportážích a od roku 2013 jsme ji vídali na obrazovce jako moderátorku Sportovních novin. Teď se objevily zprávy, že na Nově končí.

„Asi těch deset let byl milník. Já už si s tou myšlenkou pohrávala delší dobu. Desetiletí mě utvrdilo v myšlence, že je na čase udělat nějakou změnu a posunout se,“ řekla Super.cz půvabná Inna Puhajková. Ráda by pole působnosti rozšířila na jiné aktivity.

„I když mě práce stále baví, tak jde o lehký stereotyp. Asi jsem zatoužila po rozšíření pracovních možností a dovedností. Jelikož miluji cestování, tak chci mít i volné ruce, kdy se nemusím ohlížet na počet dnů dovolené. Obecně mít víc vliv na svoji práci.“

Inně Puhajkové vykradli auto! Rozbitá dvě okénka a plno střepů. Ukázala fotku z místa činu

Při plném úvazku ve chvíli, kdy jí přišly nabídky na moderování nějaké akce, tak bylo náročné aktivity skloubit. „Člověk pak jen pracuje a nemá čas na nic jiného. Takže bych to chtěla víc vyvážit, abych měla prostor na rodinu, odpočinek i na nějakou zábavu a koníčky,“ potvrdila nám s tím, že si v televizi domluvila za dobrých podmínek externí spolupráci.

Při milovaném cestování načerpává sílu, když cítí úpadek energie. „Vždycky mě moc nabije. To že se dostanu do jiné země, zvlášť při cestách za sluníčkem, to je neskutečné.“ Hodně osobní vztah má k USA, konkrétně k Philadelphii, kde žila s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem, který hrál za tamní klub.

Sporťačka Puhajková vyhřívá své skvostné tělo v Thajsku: Od lidí se dočkala lichotek i závistichých vzkazů

Nás zajímalo, jestli by si uměla představit žít jinde než v Česku. Která země se jí zalíbila natolik, že by se tam dokázala přestěhovat?

„Z destinací, kde jsem byla na dovolené, což těžko posoudím, jaký je tam život, protože v zemi tráví člověk krátkou dobu, se mi moc líbila Kostarika. Oslovila mě fauna a flóra, pralesy. Je tam úplně jiný život. Takže kdybych měla udělat razantní změnu, i když vím, že bych v Kostarice nemohla pokračovat se svou profesí, tak by mě lákala,“ prozradila Super.cz.
 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků