Vanessa Hudgens a Cole Tucker jsou prý zasnoubení.

Vanessa Hudgens a Cole Tucker jsou prý zasnoubení. Profimedia.cz

Krásná Vanessa Hudgens prý kývla na žádost o ruku. Tohle je její o osm let mladší vyvolený

Po necelých dvou letech prý posunuli Vanessa Hudgens (34) a její partner Cole Tucker vztah na další úroveň. Herečka totiž podle zdroje serveru TMZ řekla ano poté, co jí její láska položila zásadní otázku, zda se vezmou...Na vyjádření samotného páru se zatím čeká.

Ačkoli se přesně neví, kdy k zásnubám došlo, a tak ani není jasné, zda před ní šestadvacetiletý baseballový hráč týmu Arizona Diamondbacks poklekl, či se na svatbě domluvili jiným způsobem, podle zmiňovaného serveru k zásnubám mohlo dojít již během jejich romantického výletu do Paříže, kam vyrazili loni v listopadu.

Krasavec, který si zahraje Elvise, vyvedl sexy partnerku: Králi rock and rollu jako by z oka vypadl

Vanessa a Cole se údajně seznámili, když oba navštěvovali meditační skupinu Joeho Jonase. Cole je hereččiným prvním partnerem po jejím rozchodu s hercem Austinem Butlerem, jenž je momentálně nominovaný na Oscara za ztvárnění Elvise Presleyho ve snímku Elvis. Za ten již získal Zlatý globus.

Herečka Vanessa Hudgens vzala do Itálie sestru: Na pláži byly pořádně sexy a skoro k nerozeznání

Butler v současnosti chodí již přes rok s modelkou Kaiou Gerber, dcerou Cindy Crawford. S Hudgens přitom strávil Butler ve vztahu dlouhých osm let. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků