Ladislav Frej v roli Jaromíra v komediálním seriálu Jedna rodina

Ladislav Frej v roli Jaromíra v komediálním seriálu Jedna rodina TV Nova

V důchoďáku se dožadoval porna a toužil po orgasmu. Ladislav Frej, hvězda Jedné rodiny, je po operaci páteře

Herce, kterého můžeme vidět v komediálním seriálu Jedna rodina, kde hraje Jaromíra, který se vehementně, ale roztomile dožaduje svých tělesných potřeb, jsme zastihli v Beskydech. Dává se do kupy po operaci bederní páteře.

„Kdepak plotýnka, to je prkotina. Já tam měl dvě takové komprese,“ odpověděl Super.cz Ladislav Frej (81) na otázku, co ho potrápilo. Operaci podstoupil 15. ledna na Homolce. „Je tam skvělý neurochirurg Jiří Chrobok a ten mě operoval.“

Pochvaluje si, že chodí, cvičí, zatímco před zákrokem trpěl jako zvíře. „Ušel jsem 50 metrů a byl jsem hotovej. Teď pobývám v Beskydském rehabilitačním centru, kde to mám na čtyři týdny.“

Okatá copatá holčina z Jedné rodiny má slavné příjmení. Zjistili jsme, co ji spojuje s Tomášem Töpferem

S rolí Jaromíra v seriálu Jedna rodina, který žije v domově seniorů, kde o něho pečuje Klára (Zuzana Vejvodová), u diváků zabodoval. Jeho postava totiž ještě nerezignovala na intimní život, a tak se dožaduje obstarání porna s tím, že zájem o sex přispívá i v pokročilém věku k duševní a tělesné svěžesti.

Mám se špatně, ale dobře to snáším, říká hvězda Malého pitavalu. Ladislav Frej i v osmdesáti sází na pohyb

Celkově vitální Jaromír nakonec spunktuje partu seniorů a pečovatelka Klára je přistihne, jak společně sledují porno na počítači. Pro staroušky má pochopení. Možná přeskočí i jiskra mezi ním a movitou hraběnkou Lýdií upoutanou na vozíku, kterou hraje Carmen Mayerová (78).

I když nám se smíchem tvrdil, že tuhle roli považuje za uměleckou prkotinu, pochvaloval si spolupráci na place s kolegyní Vejvodovou. „Zuzanka je bezvadná, takže se spolu vyblbneme. Ona tedy musí zachovávat dekorum, ale já ji pořád štengruju,“ řekl Super.cz Ladislav Frej. 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků