Paris Jackson

Paris Jackson Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Co by na to asi řekl táta? Dcera zesnulého popového krále Michaela Jacksona ukázala své hojně potetované tělo

Dcera Michaela Jacksona (✝50) Paris je sice velmi bohatou a krásnou mladou dámou, v její hlavě se ale usídlili démoni, kvůli kterým se v minulosti dokonce dvakrát měla pokusit o sebevraždu. A svou duši si nejspíš léčí i díky tetováním, která už pokrývají značnou část jejího těla.

Paris Jackson (24) by určitě řada dívek mohla závidět. Jejím otcem byl jeden z nejslavnějších muzikantů všech dob a ona sama je vysoká, štíhlá, krásná a dostává spoustu nabídek na roli modelky a také má pěvecký talent. Ona sama se ale hlavně v minulosti nikdy necítila úplně dobře.

Poprvé se o sebevraždu měla pokusit v roce 2013 a podruhé zhruba před čtyřmi lety. Od té doby je na tom Paris snad o něco lépe a nechala se slyšet, že už se naučila, jak se se vším vyrovnat díky sebelásce a také tomu, že se více ponořila do duchovního života.

Dcera Michaela Jacksona boduje v nové kampani. V hlavní roli její bezchybné dlouhé nohy!

A k tomu u Paris patří i tetování. To předvedla i na premiéře filmu Pamela: A Love Story v Los Angeles, kam dorazila v sexy saténových šatech, které odhalily právě její hojně ozdobené tělo. Spousta obrázků by se našla nejen na Parisiných rukou, ale také na krku, hrudníku nebo na nohou u kotníků. Podle zahraničních médií jich má Paris nejspíš více než šestnáct a hodně z nich značí náboženské symboly.

Paris vypadá výborně a na filmové premiéře se dokonce občas i usmála do objektivů fotoaparátů. Tak snad je to nejhorší období pro bisexuální modelku, zpěvačku a se čtyřmi miliony sledujících také influencerku, už zažehnáno a čeká ji jen světlá budoucnost. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků