Martina Formanová

Martina Formanová Michaela Feuereislová

Vdova po Miloši Formanovi opět provokovala: Bezostyšně předvedla své tělo v plavkách za 10 dolarů

Bílé písčité pláže, průzračné moře a krásné počasí. Spisovatelka Martina Formanová (57) čerpá energii na dovolené, kam vyrazila se svou kamarádkou, modelkou Pavlínou Pořízkovou. Vdova po Miloši Formanovi u moře nejen píše, ale chytá také bronz.

Pod taktovkou své na sociálních sítích zkušenější kamarádky už se Martina vrhla do pózování v plavkách. A po pár sexy snímcích vyrukovala s dalšími. Své tělo vystavila na odiv v plavkách, které jí dělají parádu už řadu let.

Vdova po Miloši Formanovi chytala bronz: Spisovatelka předvedla figuru v plavkách. A bez filtru

„Bezostyšně vystavuji své plavky za 10 dolarů, které jsem si koupila, když byli moji synové ještě malí,“ svěřila se Martina Formanová, která na sociálních sítích s fotkami v bikinách boduje a od svých sledujících slyší jen samou chválu. Aktuálně stále žije v USA, ale návrat do Česka nevylučuje.

„Je velká možnost, že se natrvalo vrátím zpátky. Synům je třiadvacet, ještě studují. Máme tam dvě adresy, byt na Manhattanu a dům v Connecticutu. Že bych si pořizovala něco v Praze a pak se cítila provinile, že nejsem na dalších dvou místech, zatím nehrozí. Počkám, až si to kluci převezmou, a pak budu volná jako pták,“ řekla Super.cz. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků