Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger Profimedia.cz

Když méně je více: Nicole Scherzinger omráčila nadupaným dekoltem, ale extrémním opálením, líčením i účesem si přidala roky

Zpěvačka Nicole Scherzinger (44) ve středu zavítala do mezi celebritami nesmírně populární restaurace Craig’s v Hollywoodu a byla vyšňořená ve stylu 20. let minulého století do posledního detailu, a to od hlavy až k patě. Na jindy půvabné Nicole toho ale bylo možná až příliš a kráska z Pussycat Dolls tak trochu zabila svůj přirozený půvab.

Nicole vsadila na účes s takzvanou pokládanou vlnou. Měla velice výrazný make-up, obrovské štrasové náušnice, hrudník zvednutý téměř pod bradu, a ještě byla opálená víc, než by možná bylo nutné. Jindy okouzlující kráska, kterou obdivují její fanoušci i kvůli tomu, že snad vůbec nestárne, si tím zbytečně přidala roky navíc.

Chyběla vám Nicole Scherzinger v plavkách? Tak mrkněte, jak se naložila do vany s ledovou vodou

Rodačka z Havaje, jež se často a ráda ukazuje na sociálních sítích pouze v bikinách, se poslední roky angažuje především jako porotkyně nejrůznějších soutěží jako britský i americký X Factor, Austrálie má talent či aktuálně hodnotí výkony v soutěži The Masked Singer. V roce 2010 zvítězila v taneční soutěži Dancing with the Stars. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků