Regé-Jean Page

Regé-Jean Page Profimedia.cz

Krasavec z Bridgertonových je podle vědců mužem s nejkrásnější tváří světa: Oči má posazené prakticky dokonale

Když se objevil v populárním netflixovém seriálu jako vévoda Simon Basset, okamžitě se Regé-Jean Page stal miláčkem divaček. A co si budeme povídat, je to zajisté i díky jeho pohledné tváři. O té nyní vědci rozhodli, že je dokonce nejpohlednější na světě.

Podle algoritmu, který analyzuje tváře hollywoodských herců, je jeho obličej dokonalý na 93,65 %. Při výpočtu se vychází z tzv. zlatého řezu, poměru, který využívají především umělci a architekti při tvorbě svých děl. A také z mapovací techniky kosmetického chirurga Dr. Juliana De Silvy.

Na druhém místě skončil s 93,53 % Chris Hemsworth (39). Michael B Jordan skončil na třetím místě s 93,46 %. Boj o první tři místa byl tak velmi těsný, i když De Silva tvrdí, že je Regé-Jean jasným vítězem.

Robert Pattinson je podle vědců mužem s nejkrásnější tváří světa: Strčil do kapsy i Pitta a další hollywoodské fešáky

„Má klasicky krásnou tvář a božské hnědé oči,“ popsal, co herci hraje do karet. Má nejlépe posazené oči ze všech, a sice na 99,8 % dokonale. „Také má dokonale tvarované rty,“ dodal s tím, že mu naopak na skóre ubral nos, který je prý moc široký a krátký.

Loňský vítěz Robert Pattinson (36) skončil letos až na šestém místě. Prvenství si vydobyl přitom už v roce 2021 a skoro se zdálo, že dokonalejší mužskou tvář v Hollywoodu nenajdete. Jak se ale zdá, letos je všechno jinak. Top pětkou nejkrásnějších mužů se pokochejte v galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků