Kristýna Schicková se odhalila v celé své kráse.

Kristýna Schicková se odhalila v celé své kráse. Herminapress

Kristýna Schicková sdílela velmi intimní vzpomínku ze sauny: Své tělo odhalila v celé kráse

Modelka Kristýna Schicková se se svými fanoušky podělila o velmi intimní snímek, který před rokem pořídil její manžel.

Krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka se nechala zvěčnit zcela nahá během saunování, a jen tak tak zakrývá své intimní partie. Ač jde o odvážnou fotografii, tak je pro Kristýnu také zvěčněnou krásnou vzpomínkou.

Sestra fotbalisty Schicka je dva měsíce po porodu na své váze, ale už dře v tělocvičně. Všechno se to třese, a to nechci

„V tento den, přesně před rokem, po vyfocení této fotky vznikl Liamek,“ napsala prvně Kristýna s úsměvem k jinému snímku, který byl pořízený v rakouském wellness.

Pak ale zabrousila ve svém telefonu o něco detailněji a zjistila, že její druhý syn vznikl až po pořízení jiné a zcela nahé fotografie. „Ok, tak ne. Bylo to po focení této,“ dodala.

Modelka je maminkou dvou rozkošných synů, a to staršího Eliota a mladší Liama, který se narodil minulý rok v říjnu.

Sestra fotbalisty Schicka ve 4. měsíci těhotenství přišla o miminko. Teď poprvé našla odvahu promluvit

Půvabná brunetka měla vždy tělo jako vytesané z kamene. Za těmito křivkami ovšem stojí zdravý životní styl, který roky vyznává. Obzvlášť po porodu druhého syna se dostala velmi rychle do formy.

"Je to fakt až neuvěřitelný. Jsem zpět ve formě. Téměř všechna kila jsem nechala už v porodnici. Je fakt neuvěřitelné, co ženské tělo dokáže,“ svěřila se Kristýna pro Super.cz pouhých 20 dní po porodu. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků