Charlotte vrací úder Ornelle a Pepovi

Charlotte vrací úder Ornelle a Pepovi Foto: Super.cz/Herminapress/Michaela Feuereislová

Reakce Charlotte Štikové na sebe nenechala dlouho čekat! Toto vzkazuje Koktovi, který ji označil za ztrhanou šedesátnici

Charlotte Štiková (26) poprvé zareagovala na drsná slova manžela její sestry Ornelly, podnikatele Pepy Kokty. Ten nenechal bez povšimnutí fotografie Charlotte z Playboy párty. Mladá blondýnka zhubla neuvěřitelných šedesát kilogramů.

"Z pěkný holky je ztrhaná šedesátnice. Prostě jsem se zhrozil. Naposled jsem ji viděl v srpnu. To ještě vypadala celkem fajn. Ale tohle je hrůza. Něco je špatně. Musí se sebou něco udělat. Zhubnutí fajn, ale už je to moc. Podívejte na tu vaši fotku. Ztrhaný obličej a prázdný výraz," řekl nám Kokta.

Pepa Kokta se ženou Ornellou jsou zděšení z Charlotte, která zhubla 60 kilo: Z pěkný holky je ztrhaná šedesátnice, míní

Charlotte je ze slov Kokty a také své sestry, která se k manželovi přidala, v naprostém šoku. "Naprosto nechápu, proč to udělal. Vybrat nejhorší fotku z akce a dát anketu, jestli vypadám na tolik nebo tolik, je strašně smutný," řekla Super.cz Charlotte.

"Dodala bych k tomu ještě jednu věc. Když si člověk projde hubnutím, kde úbytek na váze byl tak velký, tak je naprosto přirozené, že se kůže uvolní. Pak tedy vzniknou vrásky na krku i rukou, takže vypadáte starší," uzavřela s tím, že vše je řešitelné na klinikách. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků