V centru Prahy bylo pořádně rušno.

V centru Prahy bylo pořádně rušno. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Nejhlubší výstřihy z večírku Playboye: Lela Vémola, Andrea Pomeje i Šárka Vaňková se provokace rozhodně nebojí

V centru Prahy bylo po delší době opět pořádně rušno. Pořádal se totiž Playboy večírek, kam nejen celebrity měly možnost vynést své odvážnější outfity s hlubokými výstřihy nebo vysokými rozparky. A skutečně tomu tak bylo.

Dámy z řad známých osobností tolik nedaly na dress code, který byl black&gold, přesto byly díky hlubokým výstřihům nepřehlédnutelné.

Misska Zuzana Jandová šla po letech přehlídku spodního prádla: Sexy modelka promluvila o návratu i těžké minulosti

Hvězdou večírku byla bezesporu modelka Zuzana Jandová (35), která se ukázala po delší době ve společnosti. A to nejen jako vážený host, své štíhlé tělo předvedla i na přehlídkovém mole v sexy modelu.

Charlotte Štiková zhubla neskutečných 60 kilo. Na večírku si ji pletli s Playmate

Později se převlékla do zlaté róby s hlubokým výstřihem, ke které zvolila objemný účes a zlaté líčení. Ztělesnění antické bohyně bylo na světě.

Pozornost na sebe strhly i Andrea Pomeje (35) s Lelou Ceterovou (33), které se oblékly do barevných šatů, jež vedle dam v černých outfitech vynikaly.

Pokerová hráčka ze Survivoru nechala doma tuhle kočku: Veronica Biasiol se odhalila v sexy modelu, předtím randila s muži

Dress code dodržela jako vždy zpěvačka a milovnice extravagantní módy Sharlota nebo hvězda SuperStar Šárka Vaňková (35).

V černém modelu s výstřihem zazářily i influencerka Veronica Biasiol, herečka Alena Doláková (33), hvězda Survivoru Veronika Přikrylová nebo Anife Vyskočilová (49). 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků