Charlotte Štiková se ukázala po delší době ve společnosti.

Charlotte Štiková se ukázala po delší době ve společnosti. Michaela Feuereislová

Charlotte Štiková zhubla neskutečných 60 kilo. Na večírku si ji pletli s Playmate

Charlotte Štiková (26) prošla ohromnou zeštíhlovací proměnou. Během posledních dvou let zhubla neuvěřitelných 60 kilogramů. Aktuálně dle svých slov váží 58 kilogramů.

„Je to poprvé v životě, co se mi to podařilo. Trápila jsem se s tím už od malička a jsem velmi ráda, že se mi to podařilo a že si tu váhu držím. Víc už hubnout nechci, takhle jsem spokojená,“ svěřila se Charlotte pro Super.cz s tím, že v době, kdy byla baculkou. měla problém i s běžným pohybem.

Charlotte Štiková zhubla 60 kilogramů a takhle jí to sekne: Byl to extrém, už jsem ani nechtěla chodit mezi lidi, říká

„Už jsem nechtěla ztrácet své mládí v tak šíleném těle. Člověk se pořád schovává a už jsem ani nechtěla chodit do společnosti. Vyčerpával mě každý pohyb,“ prozradila půvabná blondýnka.

Dnes už je Charlotte se svým tělem konečně spokojená a po delší době se ukázala ve společnosti. Konkrétně navštívila Playboy párty, kde byla po razantním zhubnutí lehce přehlédnutelná.

Charlotte se oblékla do obtáhnutého sexy outfitu, ke kterému zvolila výrazné černé líčení a v kombinaci s její platinovou hřívou mohla kdekomu připomínat Playmate. Podívejte se, jak to sestře Ornelly Kotkové slušelo. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků