Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Chopra Jonas Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Krásná Priyanka Chopra po delší době na veřejnosti. Nejdřív ukázala skoro celá ňadra, pak si přišlápla šaty

Priyanka Chopra Jonas (40) si po delší době oblékla hodně sexy model, který vyzdvihoval její ženské tvary a rozhodně není určen stydlivým ženám. Při výstupu z auta ale chvíli hrozilo i to, že ji róba zradí. A o chvíli později nastal další těžký okamžik.

Herečka, zpěvačka, Miss World. Priyanka Chopra Jonas se může pyšnit mnoha tituly i tím, že ji kvůli její skromnosti a dobré povaze uctívají miliony fanoušků. Netají se tím, že se celý život ráda učí a může pracovat i dvacet hodin denně. Nedávno ovšem práci na plný úvazek vyměnila za jiné starosti. Společně s manželem, zpěvákem Nickem Jonasem se stali rodiči, když si v květnu loňského roku přivezli domů dcerku jménem Malti Marie Chopra Jonas, kterou jim porodila náhradní matka.

Bývalá Miss World (39) a o 10 let mladší zpěvák poprvé ukázali dcerku: Holčička strávila 100 dní v inkubátoru

Ani poté ale indická kráska nepřestala navštěvovat společenské události ze světa showbyznysu a také akce, díky kterým může pomáhat druhým. A když si naposledy vyrazila do rušných londýnských ulic, přitáhla k sobě pohledy všech okolo. Zvolila totiž žluté šaty, jejichž korzetová vrchní část odhalila její vnady. A přesto, že korzet vypadal nebezpečně, nakonec se Priyance podařilo situaci ustát a zůstat dámou. A to dokonce i ve chvíli, kdy si róbu přišlápla a tak tak unikla pádu.

A komu by Priyanka chyběla na obrazovce, ten nemusí být smutný. Diváci se na ni mohou těšit ve filmech Love Again nebo Ending Things a v televizním seriálu Citadel. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků