Jasmina Alagič promluvila o vztahu s Patrikem Vrbovským.

Jasmina Alagič promluvila o vztahu s Patrikem Vrbovským. Profimedia.cz

Jasmina Alagič razantně změnila účes: Prozradila recept na nehasnoucí vztah s manželem Rytmusem

Krásná slovenská moderátorka a manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič Vrbovská (33) prošla začátkem roku zásadní vlasovou proměnou. Své blond vlasy se rozhodla ztmavit na hnědo a cítí se konečně spokojeně.

„Cítím se super. Přiznám se, že když jsem šla ráno z domu, tak jsem to absolutně neplánovala, ale už delší dobu jsem byla z té blond otrávená,“ uvedla Jasmina ke snímku, na kterém ukázala fanouškům výsledek kadeřnické práce.

Rytmus promluvil o děsivých zdravotních problémech: Byl jsem přesvědčený, že umírám, přiznává

Říká se, že když žena chce změnit nějaké věci ve svém životě, pak změní účes. To ovšem neplatí v případě Jasminy, tedy alespoň pokud jde o život soukromý, ve kterém je velmi šťastná.

S manželem Patrikem Vrbovským (46) patří mezi nejoblíbenější páry nejen na Slovensku, ale také v Česku. Pomyslná vztahová jiskra se jich drží i po letech společného soužití a fanoušci se často ptají, jaký je vlastně recept na spokojený a harmonický vztah. Tohle je Jasminina odpověď.

„Řeknu pouze svůj názor. Každý s ním nemusí samozřejmě souhlasit. Víte, co je podle mě největší chyba u lidí? Že přestanou dělat všechny ty krásné věci jako na začátku. Že dovolí prvnímu ohni, aby vyhasl, protože je to tak OK. Ho*no! vášeň, láska, jiskra, ať stále hoří. Nikdy se nezačněte na druhého koukat jako na samozřejmost, kterou není potřeba dobíjet. Nepřestaňme se o sebe starat jen proto, že jsme například ‚svatebně pojištění‘ a jiné bláboly, které poslouchám. Nepřestaňme se hádat a potom udobřovat, dokazovat si lásku a bavit se o ní, protože pak to začne být stereotyp, který je nuda,“ popsala na sociální síti moderátorka recept na vztah s otcem svého synka Sanela.

Jasmina Alagič Vrbovská zapózovala s Rytmusem a promluvila o druhém dítěti

„Já jsem typická balkánská horkokrevná drama queen, ale když pro mě nechceš umřít, já s tebou nechci žít a naopak,“ píše Jasmina, která zároveň chápe, že jdou i lidé, kteří chtějí mít jistotu a klid v podobě přátelského vztahu.

„Do té doby toužím po obrovské zamilovanosti, jako když vás na diskotéce na táboře vzal ten kluk na ploužák a vy cítíte ohňostroje, to chci,“ uzavřela. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků