Ben Affleck obsluhoval ve fastfoodu.

Ben Affleck obsluhoval ve fastfoodu. Profimedia.cz

Že by na něj dolehla krize? Zákazníci načapali hollywoodského krasavce Bena Afflecka, když obsluhoval ve fastfoodu

Tak tohle by určitě chtěla zažít leckterá žena. V mrzuté náladě si z auta objednáváte svou ranní kávu v řetězci rychlého občerstvení a neobslouží vás nikdo jiný než Ben Affleck (50). A ještě vám vše dá zdarma.

Že by slavný herec, režisér a scenárista Ben Affleck neměl do čeho píchnout a na živobytí si musel vydělávat prodáváním rychlého občerstvení? To by se asi jeho manželce Jennifer Lopez (53) moc nelíbilo. Celá akce proběhla v rámci natáčení reklamy slavného řetězce, ve které budou účinkovat oba manželé.

Vzpomínka na veselku roku 2022: JLo se pochlubila dosud nezveřejněnými snímky ze svatby s Benem

Překvapení z obsluhujícího herce bylo ale nicméně skutečné. Zákazníci opravdu nevěděli, že 10. ledna u okýnka v Massachusetts jejich objednávku přijme právě tento držitel Oscara s úsměvem na rtech. Podle Lisy Mackay byl Ben velmi vtipný a pohotový, když si u něj ten den objednala kávu. Svůj zážitek také zvěčnila svým mobilním telefonem a umístila na sociální síť.

Jednou z dalších zákaznic pak byla i sama JLO. Pro tu ale samozřejmě totožnost prodávajícího překvapením nebyla. A podle dřívějšího vyjádření Bena Afflecka v tomto případě určitě nepůjde o reklamu, kterou hvězdy dělají jen pro peníze. Herec je totiž rodák z města Cambridge v Massachusetts a kávu od tohoto řetězce prý miluje. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků