Princ Harry zaplatil za výpravu na Severní pól vysokou daň.

Princ Harry zaplatil za výpravu na Severní pól vysokou daň. Profimedia.cz

Nebývale sdílný princ Harry: Při cestě na Severní pól mi omrznul penis, šokuje přiznáním

Princ Harry (38) na sebe ve své biografii Spare prozradil opravdu úplně všechno. Že se toho nebojí, dokázal nejen popisem detailů z tajné vojenské mise v Afghánistánu, ale i vyprávěním o velmi delikátním zranění, které utrpěl při cestě na Severní pól.

Vévoda ze Sussexu podnikl výpravu v roce 2011, na čtyři dny se připojil k vojákům, kteří chtěli 305 km dlouhým pochodem vybrat peníze pro charitativní organizaci Walking with the Wounded, jež podporuje zmrzačené veterány.

Harry to bohužel trochu odskákal. Omrzly mu nejen uši a tváře, ale dle jeho slov také penis. Z pólu se vrátil těsně před svatbou bratra Williama s Kate Middleton a výsledky z rentgenu se pochlubil málem i na předsvatební večeři.

Harry popsal obří hádku mezi svou ženou a švagrovou: Mateřské hormony jí vlezly na mozek, osočila prý Meghan Kate

„Otec se hluboce zajímal a obával se o moje omrzlé uši a tváře, takže jsem se držel, abych mu neřekl i o svém penisu, který na tom byl stejně,“ píše princ ve své knize.

„Když jsem se vrátil domů z cesty, s hrůzou jsem zjistil, že jsou moje intimní partie stejně postižené. A zatímco uši a tváře se hojily, klín nikoliv,“ nebál se detailů vévoda.

Co se týče jeho genitálií, byl opravdu velmi sdílný i v jiné části knihy, kde pro změnu potvrdil, že jsou s bratrem obřezaní. Léta letoucí se spekulovalo o tom, že zákrok jejich matka Diana zatrhla s tím, že není nutný.

„Prosím, chlapci. Nedělejte z mých posledních let utrpení,“ žádal prý Karel III. své syny po pohřbu prince Philipa

„Vyšlo už nespočet příběhů v knihách a novinách o tom, že s Willym nejsme obřezaní,“ rozepsal se s tím, že jsou tato tvrzení nepravdivá a je „zastřižený“.

Uvidíme, co všechno se ještě od prince Harryho dozvíme. Prozatím jsou jeho sdělení vskutku obohacující... 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků