Chris Noth v New Yorku

Chris Noth v New Yorku Profimedia.cz

Pan Božský čelí už přes rok obvinění ze znásilnění pěti žen. Fotografovi na ulici věnoval ‚vražedný‘ pohled

Herec Chris Noth se poslední rok objevoval na veřejnosti poměrně zřídka. Prožívá totiž složité období. V prosinci 2021 jej obvinilo pět žen ze sexuálního napadení. Představitel pana Božského ze seriálu Sex ve městě se ve středu po delší době objevil v ulicích New Yorku a když spatřil fotografa, doslova jej propálil pohledem.

Noth, jenž veškerá obvinění striktně odmítá, však byl následně vyhozen ze seriálu Equalizer a rovněž byly vystřiženy jeho scény ze seriálu A jak to bylo dál, které je pokračováním Sexu ve městě. Na herce přitom nebyla podána žádná trestní oznámení.

Představitele pana Božského nařkly dvě ženy ze znásilnění: Tohle herec říká na svou obranu

Obvinění se týkalo zpočátku dvou žen, které sdílely své údajné zkušenosti s hercem v časopise The Hollywood Reporter. Mělo jít o incidenty z let 2004 a 2015. Následně se ozvaly ještě tři další ženy, které herce rovněž obvinily ze sexuálního napadení.

Noth v prohlášení uvedl, že popírá jakékoli pochybení. „Obvinění vznesená proti mně jednotlivci, se kterými jsem se setkal před lety, dokonce desetiletími, jsou kategoricky nepravdivá. Ne vždy znamená ne, a to je hranice, kterou jsem nepřekročil. Setkání byla konsensuální,“ uvedl herec.

Představitel pana Božského čelí nařčení ze znásilnění: Kolegyně ze Sexu ve městě poprvé promluvily

Osmašedesátiletý Noth loni v létě prohlásil, že jeho manželství s herečkou Tarou Wilson (40) zůstává neporušené. Herec se s ní seznámil už na začátku nového milénia, ale vzali se až v roce 2012. Mají spolu dva syny – čtrnáctiletého Oriona a dvouletého Keatse. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků