Chrise a Elsu dělí sedm let a čtyřicet centimetrů.

Chrise a Elsu dělí sedm let a čtyřicet centimetrů. Profimedia.cz

Manželka filmového Thora (39) je přírodní úkaz: V 46 letech a po třech dětech předvedla výstavní pozadí a tvář bez make-upu

Herečtí manželé Chris Hemsworth (39) a Elsa Pataky (46) strávili i s jejich dětmi vánoční svátky na Fidži a neváhali se o jejich pobyt v ráji podělit s fanoušky. Především španělská kráska se pochlubila nejen společnými chvilkami s Chrisem a dětmi, které už jsou velmi zdatnými surfaři, ale i svou dech beroucí postavou v bikinách.

Jejich manželství platí za jedno z nejstabilnějších v celém Hollywoodu a idylická dovolená, kterou tráví v luxusním resortu Tavarua na zmiňovaném ostrově v Oceánii, je toho důkazem.
Drobná, 161 centimetrů vysoká rodačka z Madridu, učarovala svému o sedm let mladšímu manželovi na začátku roku 2010 a ještě téhož roku došlo na svatbu. V roce 2012 se jim narodila dcera India a o dva roky později dvojčata, chlapci Sasha a Tristan.

Asi jsme neměli jet točit do Prahy, ale zůstat v Sydney. Chrise Hemswortha děsí počty nakažených v Česku

Před urostlým představitelem Thora randila Elsa tři roky s hercem Adrienem Brodym, držitelem Oscara za snímek Pianista. V letech 2004 – 2006 tvořila pár s francouzským hercem a zpěvákem Michaëlem Younem. Až vedle Chrise ale nalezla opravdové štěstí, které tak trochu stále hledá hercův mladší bratr Liam Hemsworth…

Rozchod po 7 měsících manželství: Miley Cyrus vyměnila sexy herce za krásnou blogerku

Ten se roky scházel a zase rozcházel s Miley Cyrus, než si ji v roce 2018 vzal za ženu, aby o sedm měsíců později oznámili, že jdou od sebe. Od té doby měl spíš krátké románky s několika herečkami a modelkami, ale nyní se zdá, že s australskou modelkou Gabrielllou Brooks by to mohlo být vážnější. V srpnu se sice údajně po třech letech rozešli, ale v listopadu se spolu poprvé objevili na veřejné akci jako pár, a to v Sydney na premiéře filmu Poker Face. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků